1% dla
Psitulaków

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Psitulmnie" w Zabrzu jak co roku prosi o wsparcie 1% podatku.

Dzięki środkom finansowym otrzymywanym w ramach 1% podatku, jesteśmy w stanie zapewniać fachową opiekę naszym podopiecznym. - mówi prezes TOZ w Polsce, Oddział w Zabrzu - Mamy nadzieję, że w tym szczególnie ciężkim okresie dla wszystkich uda nam się zebrać kwotę, która pozwoli na dalsze zabezpieczenie naszej działalności.

Na co wykorzystujemy 1% podatku?

Mamy nadzieję, że ludzie o nas nie zapomną, a Ci którzy poznali nas niedawno uznają, że warto nas wesprzeć


Środki uzyskane z 1% stanowią największą część budżetu naszej organizacji określanej jako środki własne. To właśnie dzięki środkom finansowym uzyskanym w ramach Państwa 1% możemy opiekować się naszymi podopiecznymi przebywającym w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Psitulmnie” w Zabrzu. Każdy nasz podopieczny otrzymał potrzebną opiekę weterynaryjną. Każdy nasz podopieczny miał przystosowaną dietę do swoich potrzeb.
Każdy zwierzak wychodzący ze schroniska został obligatoryjnie zaczipowany, wysterylizowany lub wykastrowany. Każdy zwierzak trafiający do schroniska był regularnie odrobaczany, odpchlony oraz szczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
Prowadziliśmy program opieki nad kotami wolno żyjącymi przez cały rok. Pomimo pandemii prowadziliśmy inspektorat społeczny oraz działalność edukacyjną. Dlatego jak co roku mamy nadzieję, że Ci z Państwa, którzy wspomogli nas 1% będę chcieli dalej to czynić, a tych z Państwa, którzy dotychczas tego nie robili gorąco zachęcamy do wsparcia i zajrzenia na stronę naszego schroniska, a kiedy już wszystko wróci do normy to do jego odwiedzenia i być może zapisania się na wolontariat.

Zarząd Zabrzańskiego Oddziału TOZ w PolsceJak przekazać 1 % podatku na Psitulmnie?Teraz to bardzo proste! Skorzystaj z wtyczki PITax i rozlicz z nami swój podatek.